ChainCargo.
Uitvinders van slimme logistiek!

Nieuwe logistieke processen bedenken en uitvoeren om duurzaam reguliere- en spoedzendingen te transporteren, dat doe je niet alleen. Dat doe je met gedreven vakmensen die de logistieke praktijk in alle disciplines door en door kennen. Dat doe je met IT'ers die weten hoe je software schrijft en app's bouwt, dat doe je met kenners van de markt en dat doe je met bedrijfskundigen die weten hoe je een start-up succesvol laat doorgroeien naar een uniek bedrijf. 


Dat doe je met z'n allen!

WIJ ZIJN CHAIN CARGO

Giovanni Gubbels

Head of Business & Operations (founder)

giovanni.gubbels@chaincargo.eu

Telefoon: 06-20423449

Coen van Boxtel

Head of Sales & Marketing (partner)

coen.vanboxtel@chaincargo.eu

Telefoon: 06-30041374

Jeroen Kemp

Head of IT & Engineering (founder)

jeroen.kemp@chaincargo.eu

Raoul Henning

Head of Development

raoul@chaincode.eu

Jasper Jansen

Operations & Carrier Support

jasper.jansen@chaincargo.eu

Glenn Foreman

Operations & Carrier Support

glenn.foreman@chaincargo.eu

Gevaerd Henning

Finance

gevaerd@chaincode.eu

Laia Teixiné

Office Support

laia@chaincargo.eu

whatsapp-white.png

WhatsApp met ons